The 2nd Skin Co.

Designerské duo Antonio Burillo a Juan Carlos Fernández vytvořili značku The 2nd Skin Co. v roce 2006. Jméno této mladé španělské módní značky ztělesňuje dovednost a chuť vytvořit ženskou formu s použitím exkluzivních materiálu jako taft, hedvábí, organza, pštrosí peří a mnoho dalších. Oba návrháři mají dlouholeté zkušenosti z oblasti textilního průmyslu, ale hlavně estetické cítění a vášeň pro módu. Tato značka se dočkala velkého ohlasu v mediích a úspěch předčil všechna jejich očekávání. Kolekce The 2nd Skin Co. se zaměřuje na dvě základní linie, které se liší cenou a propracovaností. Řada Pret-à-porter je distribuována prostřednictvím vybrané sítě multi-brandových prodejen a dokonale vystihuje městský styl s ženskými elegantními prvky. Vyniká propracovanými detaily a universálností pro libovolnou věkovou kategorii a příležitost. Je určena ženám, které si cení kvalitního provedení a kladou vysoké nároky na svůj vzhled. Oproti tomu kolekce Atelier je řada, vyrobená na zakázku. Nabízí exkluzivní, ručně vyráběné modely. Tato couture řada je určená ženám, které hledají vždy něco jedinečného z exkluzivního včetně materiálu. Jedná se převážně o svatební, večerní a společenské šaty.

The 2nd Skin Co. nabízí moderní verzi všestranného luxusu, který je vhodný pro všechny typy žen s rozdílným vkusem a životním stylem. Sofistikovaná jednoduchost vzorů a pečlivě vybrané látky odráží vytříbený vkus a profesionální nasazení celého týmu The 2nd Skin Co.

Mezi celebrity, které si oblíbili tuto značku patří například modelka Martinu Klein, herečka Natasha Yarovenko, manželka Jackie Chan, Jennifer Lopez, Paris Hilton, Adeleide Kane, Jamie King, Jennifer Morrison, Erin Richards, Bella Thorne, Crystal Reed, Bar Paly a mnoho dalších.

KOLEKCE LÉTO 2016

PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE LÉTO 2016

RESORT COLLECTION 2016

KOLEKCE ZIMA 2015

PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE ZIMA 2015